مقالات کارتریج

در ادامه مطلب قبل با ما باشید با مشکلات متداول کارتریج ها:

پرینت از طریق موبایل-کارتریج ساخت ایران

برای این که از طریق تبلت آیپد، آیفون یا یکی از محصولات شرکت اپل متنی را پرینت بگیرید علاوه این که اتصال صحیح بی‌سیم با پشتیبانی از ویژگی Air Print نیز نیاز خواهید داشت. البته لیست چاپگر ‌هایی که به ویژگی Air Print مجهز می‌شوند هر روز در حال بیشتر شدن است ولی هنوز مدل‌های بسیاری بخصوص مدل‌های قدیمی تر وجود دارند که این ویژگی را پشتیبانی نمی‌کند. اگر یک سیستم عامل مک دارید و یک چاپگر به آن متصل است می‌توانید با استفاده از قابلیت Handy Print این دستگاه را به چاپگری مجهز به ویژگی Air Printتبدیل کنید. برنامه ای به نام Printer Proیک اپ برای دستگاه‌های iOS است که دارندگان این دستگاه‌ ها را قادر میکند به وسیله بسیاری از چاپگر ‌های بی‌سیم موجود و هم چنین چاپگر با ‌سیم متصل به سیستم عامل مک یا پی‌سی، متن درون تبلت آیپد یا گوشی آیفون را پرینت بگیرند.

بعضی از گوشی‌های سامسونگ، تبلت‌ها و چاپگر ‌ها نیز طراحی شده‌اند تا با یک دیگر کار کنند و چاپ کردن به وسیله آن‌ها نیز بسیار راحت و بدون دردسر است. اگر علاقه دارید از طریق گوشی یا تبلت اندرویدی خود به چاپگر های پی‌سی متصل شوید و پرینت تهیه کنید می‌توانید از اپ Google Cloud Print استفاده کرده و برای استفاده از این برنامه ابتدا باید این اپ را از گوگل پلی استور دانلود کنید و بعد با استفاده از مرورگر کروم پی‌سی به بخش menu > Settings > Advanced Settings بروید و بر روی Manage کلیک چپ کنید در انتها می‌توانید با اتصال چاپگر به سیستم و روشن کردن گزینه Provided، از طرف دستگاه اندرویدی پرینت بگیرید.

از دیگر مشکلات رایج این است که چاپگر می‌گوید باید کارتریج را تعویض کرد:

دستگاه چاپگر قبل از این که به طور کلی کارتریج تمام بشود هشدار می‌دهد. در ادارات شلوغ و پر جمعیت معمولاً بیش از چند ساعت نمی گذرد تا کارتریج خشک بشود، اما برای کاربران خانگی که حجم کاریشان کم بوده و بیشتر در مواقع ضروری و هر از گاهی به استفاده از چاپگر می‌پردازند معمولاً زمان تمام شدن کارتریج طولانی‌تر و در حدود چند هفته خواهد بود. در هنگام این که این پیام هشدار ظاهر می شود، کارتریج جدیدی تهیه کرده ولی تا زمان کم رنگ‌ یا متوقف شدن چاپ، کارتریج جدید را نصب نکنید.

کارتریج ایرانی مهر گستر

شما می توانید با مراجعه به سایت مهر گستر نسبت به خرید کارتریج ایرانی و اصل اقدام نمایید.

نظرات (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 votes
There are no comments posted here yet

دیدگاه خود را بیان کنید

پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location