مقالات کارتریج

امروزه در بازار پر از انواع کارتریج های جوهر افشان شده است که البته بعضی فکر می کنند که چاپگر های آن ها تنها با کارتریج های OEM کار می کند به عنوان مثال اگر چاپگر شما کانن است کارتریج جوهرافشان که کانن برای آن چاپگر تولید می کند، کاتریج OEM خواهد بود.

همان طور که به نظر می رسد این مدل ها قیمت نسبتا بالایی هم دارند.

شما می توانید از یک جایگزین استفاده کنید به عنوان مثال کارتریج هایی که توسط شرکت های شخص ثالث تولید می شوند و با چاپگر شما سازگار است.

مدل های سازگار بسیار ارزان بوده و در نتیجه اگر بحث هزینه ها برای شما اهمیت دارد و هنوز چاپگر خود را تهیه نکرده اید پس ما پیشنهاد می کنیم که مدلی انتخاب کنید که با مدل های تولید شده شرکت های دیگر سازگاری کافی را داشته باشد.

کارتریج ساخت ایران

شرکت های OEM تلاش کرده اند تا مانع تولید کارتریج در شرکت های شخص ثالث شوند و آن ها را از تولید کاتریج های جوهر افشان جایگزین منع کنند اما فشار روی مصرف کننده ها باعث شده تا شرکت های OEM کمی کوتاه آمده و آرام رفتار کنند.

اگر یک کمپانی خوب و معروف چاپگر خود را سازگار با مدل های متغیر تولید کند و دیگر شرکت ها باید این فرآیند را دنبال کنند تا در رقابت فروش شکست نخورند.

در حین خرید یک چاپگر احتمالا داشتن دانش این که کارتریج آن قابل شارژ است بسیار مهم تر از قابل تعویض بودن آن است.

کارتریج ارزان قیمت

اگر آن مدل قابلیت شارژ شدن را داشته باشد پس نه تنها مدل ارزان قیمت تری برای شما وجود دارد بلکه پودر و جوهر ارزان نیز می توانید تهیه کنید.

شاید شارژ کارتریج کمی مشکل و سخت بوده و به یک متخصص نیاز پیدا کنید تا در کم ترین زمان و بدون هیچ گونه آسیب رسانی کار شما را انجام دهد.

نظرات (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 votes
There are no comments posted here yet

دیدگاه خود را بیان کنید

پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location